Akkora gólt lőtt a szentlőrinci támadó, hogy Cristiano Ronaldo is csettintene!

Szentlőrincen mindenki tudta, hogy gyakorlatilag ez egy most vagy soha pillanat. Ha legyőzik a Siófokot, szinte biztos, hogy bentmaradnak, ellenkező esetben az utolsó fordulóra marad a döntés, amikor aztán bármi előfordulhat, történhetnek cifra dolgok. Arról nem is beszélve, hogy Kecskeméten azért nem lenne egyszerű pontot, pontokat szerezni. De ezzel már nem kell foglalkozni, mert a lőrinciek a második NB II-es szezonjukat is sikerrel abszolválták! A Siófok elleni meccsen Miroszlav Grumics révén a 36. percben szereztek vezetést a házigazdák, akik az 58. percben talán az egész idény legszebb góljával duplázták meg az előnyüket: Harsányi István a saját térfeléről lőtte a vendégek kapujába a labdát! Hatalmas dugó volt! Az utolsó pillanatokban ugyan szépített a Siófok, s így forróvá vált a helyzet, de végül maradt a 2-1. A PMFC a bentmaradásért küzdő Dorog vendége volt, és egy sima 3-0-s vereséggel jöhetett haza. Elgondolkodtató, amit a piros-feketék az utóbbi hetekben, hónapokban csin...