Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Gabriel Jesus négy gólt szerzett, simán nyert a címvédő Manchester City

Gabriel Jesus négy gólt szerzett, simán nyert a címvédő Manchester City Macsicza Mark 2022. 04. 23., szo - 18:23 2022. április 23., szombat - 18:25 Sport Friss ikon Off Törzs A brazil válogatott támadó 23 perc alatt már két találatnál járt, a második félidő elején pedig nyolc perc alatt újfent kétszer volt eredményes, előbb büntetőből, majd akcióból. A negyedik Gabriel Jesus-gól gyakorlatilag végleg eldöntötte az összecsapást, azzal a későbbi végeredmény is kialakult. A sereghajtó Norwich City egyre nagyobb bajba kerül, miután ezúttal hazai pályán kapott ki simán, 3-0-ra a sorozatban negyedik bajnoki sikerét arató Newcastle United csapatától. Az FA Kupa előző kiírásában győztes Leicester City gól nélküli döntetlent játszott otthon az Aston Villával. Premier League, 34. forduló: Leicester City-Aston Villa 0-0 Manchester City-Watford 5-1 (3-1) Norwich City-Newcastle United 0-3 (0-2) korábban: Arsenal-Manchester United 3-1 (2-1) később: Brentford-Tottenham Hotspur 18.30 vasárnap játssz...