Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Szomorúan zárták a hazai Európa-bajnokságot a magyar kézilabdázók

Szomorúan zárták a hazai Európa-bajnokságot a magyar kézilabdázók Elek Zoltán 2022. 01. 19., sze - 18:22 2022. január 19., szerda - 20:15 Sport Friss ikon Off Törzs Az MVM Dome-ban ezúttal is remek hangulat uralkodott. A magyar szurkolók hírnevükhöz méltón köszöntötték a pályára szólított játékosokat. A maroknyi izlandi tábor is igyekezett biztatni csapatát, de nem volt sok esélyük a közel 20 ezer hazai drukker mellett. A magyar válogatott kapujába ismét Mikler Rolandot állította a szakmai stáb, aki az előző két ellenfél ellen nem tudta megmutatni valós tudását. A Szeged hálőre most két perc után bemutatta első védését, mindenki abban reménykedett, hogy elkapja végre a fonalat. Sajnos a következő hárítására a 15. percig kellett várni, nem jött meg az a forma, amit a torna előtt vártak tőle. A magyar támadások alatt a kapus rendre kijött az előző két meccsen jól beszálló társához, Székely Mártonhoz és egy-egy korty víz mellett váltottak néhány szót. A 20. percben már utóbbi játékos á...