GALÉRIA: Kikapott és búcsúzott az Eb-től a magyar válogatott

GALÉRIA: Kikapott és búcsúzott az Eb-től a magyar válogatott Mészáros Richárd 2022. 01. 18., k - 20:49 2022. január 18., kedd - 20:57 Sport Friss ikon Off Törzs Magyarország biztatóan kezdett az előző mérkőzésekhez képest, de nagy előnyre nem tudott szert tenni és az izlandiak lassan a maguk javára fordították az állást, a félidőben 17:17 volt az eredmény. A szünet után úgy tűnt, hogy Székely Márton elkapja a fonalat a kapuban, de a kiállítások rendre megtörték Lékaiék lendületét, akik a szurkolók hathatós támogatásával is csak a döntetlenhez kerültek közel az utolsó másodpercekben, de végül 31:30-as vereséget szenvedtek. A közönség végig biztatta a csapatot és az utolsó dudaszót követően újra együtt énekelte a játékosokkal a Himnuszt. Ez az eredmény azt jeleni, hogy a Hollandia-Portugália mérkőzés eredményétől függetlenül Máthé Dominikék már nem juthatnak be a középdöntőbe. A magyar válogatott végső helyezése a csoportkör végén lesz ismert. GALÉRIA: Kikapott és búcsúzott az Eb-től ...