Győzelmi kényszerben a Slovan

Győzelmi kényszerben a Slovan Lencsés Zoltán 2021. 11. 03., sze - 18:27 2021. november 4., csütörtök - 14:46 Sport Friss ikon Off Törzs A Slovan eddig négy pontot gyűjtött a csoportban, a legutóbbi fordulóban épp gibraltári ellenfelét győzte le 2:0-ra Pozsonyban. Az égszínkékek számára intő jel lehet, hogy a Lincoln veszélyesen játszott, és csak a második félidőben sikerült feltörni a védelmét. „A Lincoln is képes játszani a focit, biztosan nem csak védekezni fog. Az ilyen mérkőzéseken minél később lövünk gólt, annál nehezebb a dolgunk. Az első találkozón a Lincoln több helyzetet is ki tudott dolgozni, amiket ha kihasznált volna, teljesen máshogy alakulhatott volna a mérkőzés. Ez a tapasztalat még friss, szóval maximálisan felelősségteljesen állunk hozzá a párharchoz. Játékban akarunk maradni a továbbjutásértˮ – mondta Alekszandar Csavrics, a Slovan szélsője a klubhonlapnak. A két csapat már alaposan megismerhette egymást, hiszen a mai lesz a negyedik egymás elleni találkozójuk a sz...