Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

VIDEÓ: Leállították a Spartak–Slovan meccset, huligánok randalíroztak a pályán

VIDEÓ: Leállították a Spartak–Slovan meccset, huligánok randalíroztak a pályán Mészáros Richárd 2021. 10. 17., v - 18:23 2021. október 17., vasárnap - 18:23 Sport Friss ikon On Törzs VIDEÓ: Leállították a Spartak–Slovan meccset, huligánok randalíroztak a pályán 2021. 10. 17., v - 18:38 Mészáros Richárd Gallery images Leírás TASR-felvételek Körülbelül negyedórányi játék után a két csapat szurkolóinak egy-egy csoportja a pályára rohant, ahol konfrontációba került egymással. Az egyik rendbontó sérüléseit a játéktéren látták el, végül hordágyon vitték le a pályáról. A rendőrség kiürítette a vendégszektort. A játékosok ez idő alatt az öltözőben várták a döntést, folytatódhat-e a mérkőzés, hosszabb szünetet követően a játékvezető azonban lefújta a találkozót. (tvnoviny.sk) Bevezető Idő előtt leállították a Spartak Trnava és a Slovan Bratislava mérkőzését, miután a szurkolók egy csoportja a pályára rohant és rendbontásba kezdett. Rovatoldalon kiemelt Nem kiemelt Komment kikapcsolva Bekapcs...