Piros lap az edzőnek és a védőnek, nyert az ETO

Piros lap az edzőnek és a védőnek, nyert az ETO Mészáros Richárd 2021. 10. 17., v - 18:50 2021. október 17., vasárnap - 18:54 Győr Friss ikon Off Törzs ETO: Ruisz – Kovács K., Lipták, Fodor F., Forgács D. – Bagi, Vitális – Szimcsó (Vernes, 68.), Kulcsár K. (Berki, 79.), Sipőcz (Óvári, 84.) – Bacsa. Vezetőedző: Klausz László Gólszerző: Kulcsár K. (27.), Bacsa (52. – 11-esből) Kiállítva: Kovács O. (26.), Csábi (68.) mindkettő Szolnok. Cím Szolnok-ETO 0-2 (0-1) Bevezető A labdarúgó NB II vasárnapi mérkőzése parázsra sikeredett Szolnokon a győri csapatnak. A hazaiaktól az első félidőben a védő, Kovács O. kapott piros lapot, a megítélt szabadrúgást pedig Kulcsár lőtte a kapujukba. A második félidőben egy visszahúzásért kapott büntetőt a vendégcsapat, melyet Bacsa értékesített. Ezután két sárga lappal kiállították a szolnoki edzőt, Csábi Józsefet, sőt, később a másodedző, Romanek János is sárgát kapott. Rovatoldalon kiemelt Nem kiemelt Komment kikapcsolva Bekapcsolva Bevezető mint galéria...