Okos játékkal győzött a DAC Zsolnán

Okos játékkal győzött a DAC Zsolnán Hegedűs Norbert 2021. 10. 16., szo - 17:53 2021. október 16., szombat - 17:53 Sport Friss ikon Off Törzs A DAC várta jobb formában a találkozót, de az edzőváltáson átesett zsolnaiak veszélyes ellenfélnek ígérkeztek. A dunaszerdahelyiek ellen szólt, hogy a válogatottszünet alatt sok játékosnak volt jelenése hazája nemzeti csapatában. Ráadásul közülük Schäfer, Ciganiks, Andzouana és Davis is komoly terhelést kapott, így nem is volt annyira meglepő, hogy utóbbi csak a cserepadon kezdett. Visszatért viszont a kezdőbe Dominik Kružliak, aki augusztus közepén sérült meg, azóta harcképtelen volt. Másodpercek teltek el a kezdő sípszó után, amikor máris megszerezte a vezetést a DAC: Lamkel Zé 25-ről, egy remekül helyezett lövéssel megszerezte a vezetést a vendégeknek. A 6. percben Krstovic ügyesen használva a testi erejét hozta magát helyzetbe, de lövése elgurult a hazai kapu előtt. A 15. percben Lamkel Zé egy közeli fejessel megszerezte a DAC második góljá...