Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A nemesócsai Cserepes Zoltán keszegfalvai diadalai

A nemesócsai Cserepes Zoltán keszegfalvai diadalai Orosky Tamás 2021. 07. 18., v - 17:10 2021. július 19., hétfő - 08:51 Sport Friss ikon Off Törzs Karatékák hagyományos erőpróbájáról van szó, korosztályonként más-más távon folyik a verseny, s azon belül erőnléti és ügyességi feladatok várnak a mezőnyre. Kategóriánként hirdetnek győztest, húszból tizenhármat a vendéglátó Seishin Karateklub tagjai nyertek, tájékoztatta lapunkat Markovics János klubelnök. Különösen a nemesócsai Cserepes Zoltán volt elemében: első lett korosztályában és a felnőttek abszolút versenyében (mindenki indulhat súlycsoporttól függetlenül), ugyanakkor töréstechnikában 22 deszkával győzött, és dombmászásban is remekelt. "Versenyünkön szigorúan betartottuk a higiéniai előírásokat. Már a rajt előtt is több feladat várt a versenyzőkre: távolba dobás súllyal, egyensúlyozás svájci labdán, deszkatörés ököllel, kézéllel és könyökkel...– sorolta a feladatokat Markovics János, majd kitért Pataki Dezső polgármester buzdí...