BL: iksz a Real-Chelsea meccsen

Kétgólos döntetlent játszott egymással kedd este a Real Madrid és a Chelsea a Bajnokok Ligája elődöntőjének első felvonásán. A találkozó első gólját Christian Pulisic szerezte a 14. percben, majd a 28. percben Karim Benzema egyenlített, ezzel kialakítva az 1-1-es végeredményt. BAJNOKOK LIGÁJA, ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS: Real Madrid - Chelsea 1-1 (1-1) Madrid, Alfredo di Stéfano Stadion, játékvezető: D. Makkelie (holland) Gólszerzők: Benzema (28.), ill. Pulisic (14.) Real: Courtois - Militao, Varane, Nacho - Carvajal (Odriozola, 77.), Modric, Casemiro, Kroos, Marcelo (Asensio, 77.) - Benzema (Rodrygo, 92.), Vinícius Júnior (Hazard, 66.). Chelsea: Mendy - Christensen, Silva, Rüdiger - Azpilicueta (James, 66.), Kanté, Jorginho, Chilwell - Pulisic (Zijes, 66.), Werner (Havertz, 66.), Mount.