Pikáns és művészi grafikák a BÁV online aukcióján
A valaha volt legnagyobb grafikai árverését rendezi a BÁV április 28-án. A hagyományosan kedvezőbb árú, ezért széles réteget megszólító alkotásokat kínáló aukciót közönség nélkül rendezik meg, licitálni online az axioart.com oldalán lehet. A 16. századtól napjainkig tartó időszakot felrajzoló maratoni árverés igazi csemegéket tartogat. Licitálhatnak az érdeklődők középkori kivégzéseket ábrázoló rézkarcokra, Zichy Mihály erotikus … Pikáns és művészi grafikák a BÁV online aukcióján appeared first on .
- Hirdetés -