Nem bírt a PMFC a Szombathellyel, döntetlen a vége

A vendég szombathelyiek tizenegyest hibáztak, nem esett gól a szerdán rendezett PMFC-Haladás mérkőzésen. A találkozón végig a vendégek játszottak veszélyesebben, Helesfay több bravúrt is bemutatott. Németh Márió büntetőt is kiharcolt a Haladásnak, de Kiss Bence a felső lécet találta el. PMFC-SZOMBATHELYI HALADÁS 0-0Labdarúgó NB II., 27. forduló. Pécs, PMFC Stadion, zárt kapuk mögött. Vezeti: Molnár Attila (Kis Zoltán, Kiss Balázs)PMFC: Helesfay - Króner (Sági, 83.), Rácz L., Preklet, Németh Márk - Grabant (Hegedűs, a szünetben), Futó, Geiger (Bartha, 61.), Kónya (Bajner, 61.) - Keresztes B. (Szabó Z., 72.),Óvári. Vezetőedző: Vas László.Szombathely: Verpecz - Schimmer, Mocsi, Németh Mi., Debreceni (Doktorics, 89.) - Kállai (Tóth D., 82.), Kiss B., Holdampf, Bosnjak - Tóth M. (Németh Márió, a szünetben), Dragóner (Rácz F., 74.). Vezetőedző: Mátyus János.