Belekapaszkodott az utolsó szalmaszálba a PMFC, de még kísért a kiesés réme

Legyőzte hazai pályán szombaton a PMFC a középmezőnyhöz tartozó Soroksárt, s ezzel egy pontra megközelítette közvetlen riválisát, a BVSC-t. Sajnos azonban így sincs már a saját kezében a sorsa. Az NB II-es tagsága meghosszabbításáért harcoló pécsiek az első félidő 44. percében Harsányi révén szerezték a mindent eldöntő gólt.Helyzetek mindkét oldalon adódtak a meccsen, azonban vagy a kapusok védtek jól, vagy a támadók hibáztak.A lényeg azonban, hogy a PMFC behúzta a három pontot, amivel egy pontra megközelítette közvetlen riválisát, a már bent maradó helyen álló BVSC-t. Persze ez csak a pillanatnyi helyzet, a fővárosiak ugyanis vasárnap játszanak, a már bajnok Nyíregyházát fogadják. Kérdés, mennyire lesznek élesek azon a meccsen a vendégek...PÉCSI MFC–SOROKSÁR SC 1–0 (1–0) Pécs, PMFC Stadion, 900 néző. Vezette: Berke Balázs (Szert Balázs, Bornemissza Norbert)PMFC: Varasdi –...