Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Ung-vidéki ezüstérem isszületett a Kossuth-stafétán

Ung-vidéki ezüstérem isszületett a Kossuth-stafétán Elek Zoltán 2024. 05. 03., p - 17:27 Ezúttal is érmekkel, szép helyezéseket elérve térhetettek haza futóink az idei, 32. alkalommal megrendezett Kossuth-staféta elnevezésű futóversenyről. Egyéniben 125-en, váltóban pedig 52 csapat vállalta, hogy lefutja a Sárospatak–Sátoraljaújhely közötti 12,4 km-es távot. A szervezők szerint kb. 270–280 versenyző sorakozott fel a rajtvonal mögött, közöttük felső-bodrogköziekkel és egy szál Ung-vidéki indulóval. Utóbbi a Nagykaposi Futóklub tagja, Gabri Lóránt volt, aki először indult el ezen a megmérettetésen és mindjárt egy ezüstéremmel gazdagíthatta éremgyűjteményét, amelyet a Master 1 férfi kategóriában ért el. „Nagyon élveztem a futást, az időjárás is kellemes volt és verseny közben sem voltak problémák. A 125 egyéni induló közül tizennegyediknek célba érni szerintem nem rossz teljesítmény, sőt, saját kategóriámban még dobogóra is állhattam. Igazán emlékezetes lesz számomra első szereplésem e...